KOMPLEKSOWA OBSŁUGA SPRAW RODZINNYCH

„Koła rodzinnego nie tworzy się cyrklem”. (Stanisław Jerzy Lec)

Większość z nas prędzej, czy później musi zmierzyć się z różnymi problemami w rodzinie. Zazwyczaj odkłada się te sprawy na później, obawiając się że można więcej stracić, niż zyskać. Kłopoty w małżeństwie, rozliczenia między małżonkami, planowanie struktury finansowej w małżeństwie, rodzinie. Te rzeczy wymagają świadomego i fachowego wsparcia. Musisz zabezpieczyć siebie i swoich najbliższych. Zrób to świadomie, przy pomocy profesjonalisty.

Pamiętaj, że rozwód to nie tylko formalne rozwiązanie Twojego małżeństwa. Wiążą się z nim skutki w sferze Twoich relacji z dziećmi, możliwością decydowania o ich przyszłości, Twojej pozycji wobec dzieci. Rozwód to również poważne skutki majątkowe, wieloletnie obciążenie alimentacyjne. Nie pozostawiaj tych spraw samych sobie, nie słuchaj rad nieprofesjonalnych „doradców”.


Kancelaria pomoże Ci rozwiązać Twoje małżeństwo w taki sposób, aby wiązał się dla Ciebie z jak najmniejszymi stratami… a nawet z zyskiem i poczuciem zadowolenia.

Problem z alimentami lub nieodpowiednimi kontaktami? Znalezienie optymalnego rozwiązania powierz profesjonaliście. W przypadku alimentów, brak ujawnionych formalnie dochodów nie jest przeszkodą do dochodzenia wyższego świadczenia. Kancelaria pomoże Ci również uzyskać kontakty z dzieckiem stosowne do Twojej pozycji jako rodzica – z uwzględnieniem zasady, że dobro dziecka jest najważniejsze, a dziecko ma prawo do wychowania przez obojga rodziców.

Problem z rozliczeniem majątku małżeńskiego…, po rozwodzie spłacałeś kredyt, a były małżonek chce przejąć mieszkanie…, wyremontowałeś dom i teraz były małżonek chce Ci go zabrać…, prowadzisz firmę bez pomocy małżonka i chcesz się rozwieść. Te sprawy wymagają profesjonalnego podejścia i przygotowania. Kancelaria ma duże doświadczenie w prowadzeniu spraw o podział majątku, w tym z uwzględnieniem spłaty kredytów walutowych.

Kancelaria w szczególności prowadzi sprawy związane z:

  • orzeczeniem rozdzielności majątkowej,
  • separacją, rozwodami,
  • alimentami,
  • kontaktami z dziećmi,
  • podziałem majątku,
  • ograniczeniem, pozbawieniem władzy rodzicielskiej,
  • ustaleniem, zaprzeczeniem ojcostwa i macierzyństwa.